top of page

תקנון

ברוכים הבאים לאתר המכירות של עיטופית המציעה מגוון של מוצרי נייר מעוצבים לבית ולמשרד.

כל האמור בתקנון זה ובאתר עצמו הינו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם מתייחס באופן שווה לבני שני המינים

הקניה באתר כפופה להסכמה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
ביצוע פעולה ו/או רכישה מעידים על הסכמה לתנאים המפורטים הכלולים בתקנון זה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי
וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

רכישה באתר

רשאי לבצע רכישה כל מי שמלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף אשר הונפק עבורו כחוק מאחת מחברות האשראי הישראליות

(ישראכרט, ויזה לאומי, ויזה כאל, אמריקן אקספרס, ודיינרס).

הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם,

בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

הזמנת השירות מותנית בהזנת מלוא הפרטים הנדרשים ע"י האתר, החנות עיטופית ו/או בעליה ו/או מי מפעיליה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הלקוח מתחייב למסור מידע מדויק ומעודכן. הנהלת האתר שומרת על זכותה לפעול לפי שיקול דעתה הבלעדי במידה והתחייבות זו תופר ע"י הלקוח.

השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי.

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא

המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה,

יחויב הלקוח לפי המחירים המעודכנים.

במידה ותחול שגיאה – בתיאור המוצר, מחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר אחר שיוקלד, או בעת קבלת הנתונים מהלקוח במעמד מסירת פרטים לביצוע הרכישה, תהייה הנהלת האתר רשאית לבטל את הרכישה או לבצע אותה עד תיקונה מול הלקוח המזמין.

תשלום

התשלום מתבצע בכרטיס אשראי בכפוף להסכם מול חברות האשראי אלא אם סוכם אחרת ובכתב בתהליך הרכישה.

ביטול הזמנה / החזר חלקי

עיטופית שומרת לעצמה את הזכות לבטל רכישה כלשהי, באם יתברר לה שחלה טעות אנוש ו/או טעות טכנית בהצגת המוצר ו/או במחירו ו/או בתנאי התשלום. במקרה כזה, תשלח הודעה מתאימה לכתובת הדואר האלקטרוני ו/או באמצעות הטלפון, כפי שנמסר ע"י הרוכש בתהליך הרכישה.

בידי המזמין (ולא הנמען) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן (כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי):

1) ביטול ההזמנה/ זיכוי חלקי לפני שליחת המוצר ללקוח יחוייב בעלות של 8.9 ש"ח (עלות הביטול/זיכוי של חברת האשראי)  ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח (בקיזוז עלות עמלת חברת האשראי). זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

2) בגין ביטול הזמנה לאחר שהמשלוח כבר הגיע ללקוח, יינתן זיכוי רק לאחר שהלקוח ישלח את החבילה חזרה בדואר רשום וזו תגיע ליעדה (או ידאג להחזירה בעצמו לעיטופית) ובנוסף יקוזז ועלות ביטול / זיכוי חלקי של העסקה ע"ס 8.9 ש"ח שנגבית מחברת האשראי)  וזאת בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר והוחזר חתום באריזתו המקורית. עלות המשלוח המקורי תנוכה מסך הזיכוי.

4)  עיטופית שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו טובים ובאיכות גבוהה. בכל מקרה של פגם ו/או ליקוי באחד מהמוצרים המסופקים, המזמין יפנה באמצעות הטלפון להנהלת האתר וזו תבדוק את התלונה ותהיה רשאית במידת הצורך להחליף את המוצר הלקוי במוצר זהה או לזכות את המזמין בסך התמורה ששולמה בגין אותו מוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

5) מרגע הדפסת הזמנה, לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי על מוצרים שעוצבו באופן אישי עבור הלקוח

 6) בכל אחד מהמקרים, ביטול העסקה יעשה בכתב ולא יאוחר מ-14 יום מיום קבלת ההזמנה.

משלוחים ומועדי אספקה:

אספקה – הזמן הנקוב הוא בימי עסקים  (א'-ו'  כולל ערבי חג) מרגע אישור קבלת ההזמנה, בתנאי שבוצעה בשעות הפעילות

(א'-ה' 9:00-18:00, ו' וערבי חג 9:00-13:00).

משלוח לנקודת איסוף - המשלוח נשלח לבתי עסק שונים בפריסה ארצית לאחר הסמוך למקום מגוריכם (טרם יציאת המשלוח תשלח אליכם הודעה לבחירת הנקודה המעודפת העליכם מהאפשרויות הקיימות). כשהחבילה תגיע לנקודת החלוקה תשלח אליכם הודעת SMS המזמין אתכם לבוא לאסוף את החבילה – מגיע תוך כ-2-5 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה. יש לאסוף את החבילה בטרם חלפו 5 ימי עסקים מרגע שהגיעה החבילה לנקודת האיסוף. במידה ולא תאסף החבילה עד מקסימום 5 ימים מרגע ההגעה לנקודת האיסוף, תוחזר החבילה חזרה ע"י חברת המשלוחים ולא ינתן זיכוי בעבור דמי המשלוח ששולמו.

משלוח עד בית הלקוח  – מגיע תוך כ-2-5 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה. 

איסוף עצמי: מכפר סבא ( תוך 24 שעות מרגע ההזמנה)

לכל שאלה ובקשה, מוזמנים לפנות אלינו 

בטלפון 052-2599552 בימים א'-ה' 9:00-18:00, בימי ו' וערבי חג 9:00-13:00

בפייסבוק בכל שעה (תשובות יתקבלו במהלך שעות הפעילות).

shipping
bottom of page